وضعیت کاربر: میهمان | ورود | عضویت

معرفی کارن

 

شرکت داروسازی و مکمل های غذایی-حیاتی کارنشركت داروسازی ومكمل هاي غذايي- حياتي كارن با مشاركت شركت Mass Global Nutrition كانادا با استفاده از بهترين و مرغوب ترين مواد اوليه وارداتی از کمپانی های معتبر و به كارگيري كادر علمي مجرب با تخصص های خاص از جمله متخصصین تغذیه در واحدهاي مختلف، علاوه برتولید مکملهای غذایی بخش تندرستی و بیمارستانی  ، اقدام به توليد انواع مكمل هاي غذايي ورزشی  با نام تجاری  PNC نموده است .


اين شركت كار خود را از سال 1381 آغاز نموده و در حال حاضر با بيش از 250 نفر پرسنل صفي و ستادي، بيش از 54 نوع محصول  در طعم ها و اندازه هاي مختلف به صورت پودر، قرص، كپسول و بارهاي شكلاتي  و تافی ويژه توليد مي نمايد.

از آنجا كه توليد محصول سالم و با كيفيت از اهداف شركت مي باشد، بنابراين شركت كارن تمام مجوزهاي لازم را از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، وزارت صنايع و معادن  و گواهینامه های HACCP , ISO22000 , ISO9001   را دريافت  نموده است تا مصرف كنندگان بتوانند محصولات اين شركت رابا اطمينان خاطر از سلامت، كيفيت و تاثيرگذاري آنها استفاده نموده و بهترين نتيجه را بدست آورند.

با توجه به مصرف مکملهای غذایی  PNC توسط ورزشکاران حرفه ای و تیم های ملی این شرکت نمونه محصولات خود را جهت اطمینان از عاری بودن آلودگی از نظر مواد آنابولیک شامل دهیدرواپی آندروستون ، ناندرولون ، دی هیدروتستوسترون ، تستو سترون ، آندرستین دیون ، متیل تستوسترون ، اکسی متولون به آزمایشگاه مرجع فدراسیون پزشکی ورزشی جمهوری اسلامی ایران ارسال نموده و تائیده آنرا از این فدراسیون معتبر اخذ نموده است .

جهت در دسترس بودن مکملهای غذایی ورزشی و اطمینان از سلامت شبکه توزیع این شرکت محصولات خود را توسط شرکت پخش سراسری دارویی کارن به داروخانه های سراسر کشور ارسال مینماید .

واحد مشاوره شرکت كارن کار خود را به طور رسمی از مهر ماه سال 1384 آغاز کرده است. این بخش در واقع با نام صدای مشاور پل ارتباطی مشتریان و شرکت می باشد. در این بخش کارشناسان تغذیه پاسخگوي سوالات مشتریان در زمینه معرفی، انتخاب و نحوه مصرف محصولات و همچنین پیشنهاد راهکار مناسب برای مشکلات احتمالی هستند. در جدیدترین اقدام، این شرکت اقدام به برقراری ارتباط online با مشتریان محترم نموده است. همچنین مشتریان می توانند در بخش « مشاوره online » و" پرسش و پاسخ"  سايت سؤالات و مشکلات خود را مطرح نمایید. 

تاییدیه سازمان غذا و دارو